#SMNLIFE | LATO Z SMN!

#SMNLIFE | LATO Z SMN!

UWAGA, UWAGA!
Informujemy, że ogólnoświatowa pandemia z całą pewnością nie powstrzyma nas przez zorganizowaniem dla Ciebie największej akcji promocyjnej w historii działalności Szkoły Muzyki Nowoczesnej!
Weź udział w szeregu wydarzeń zorganizowanych przez Szkołę Muzyki Nowoczesnej, nie wychodząc z domu.
Przygotowaliśmy dla Ciebie masę niespodzianek, zgrupowanych w trzy duże eventy.

1. KONCERT SZKOŁY MUZYCZNEJ SMN ONLINE – 5.07.2020

Przede wszystkim, w najbliższą niedzielę o godzinie 19:00 odbędzie się Koncert Szkoły Muzyki Nowoczesnej!
Wydarzenie będzie transmitowane live na naszych mediach społecznościowych (Facebook, Instagram).
Dołącz do nas i zobacz, nad czym pracowaliśmy przez cały semestr!

2. DZIEŃ OTWARTY SMN – 18.07.2020

Na pewno pamiętasz Dni Otwarte SMN organizowane podczas poprzednich rekrutacji. W przeciwieństwie do poprzednich edycji, tym razem nie możemy zaprosić Cię do Studia na zajęcia i do Jam Roomu na test sprzętu.
Ze względu na warunki bezpieczeństwa, warsztaty będą dostępne tylko i wyłącznie online.
Szczegółowy plan warsztatów będziemy odsłaniać etapami!

Często otrzymujemy pytania o możliwość zobaczenia naszej Przestrzeni, nawet w obecnych warunkach. Właśnie dlatego Przestrzeń Kreatywna SMN będzie gotowa do zwiedzania przez cały dzień!
Oczywiście, przy zachowaniu wszystkich norm bezpieczeństwa i higieny.

3. ŚRODA MUZYKI NOWOCZESNEJ

To jednak nie wszystko!
Od środy 8.07.2020, przez całe wakacje (lipiec i sierpień), w każdą środę o godzinie 18:00 będziemy udostępniać Ci online warsztaty i wykłady prowadzone przez nauczycieli SMN. Co więcej, będą całkowicie darmowe!
Sprawdź, jak wyglądają zajęcia z naszymi nauczycielami nie wychodząc z domu!

Podsumowując: dołącz do nas i spędź najbliższe lato z SMN!

Leave your thought