#SMNLIFE | Rekrutacja: czas start!

#SMNLIFE | Rekrutacja: czas start!

Wystartowaliśmy!
Rekrutacja na semestr wrześniowy 2020 trwa!

Szkoła Muzyki Nowoczesnej nie zwalnia swoich działań nawet w najtrudniejszych warunkach. W rezultacie błyskawicznej adaptacji do nowych realiów, umożliwiliśmy Wam załatwienie wszystkich formalności zdalnie (szczegóły w Instrukcji Rekrutacji SMN 2020). Ponadto, wyjątkowo tym razem NIE PRZEPROWADZAMY TESTÓW REKRUTACYJNYCH
Podsumowując: o kwalifikacji na semestr pierwszy decyduje kolejność podpisanych umów!

Jesteśmy gotowi, by zorganizować zajęcia na najwyższym poziomie zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Bez względu na to, co nas czeka w przyszłości. Po dwóch miesiącach lockdown’u możemy powiedzieć z dumą, że daliśmy radę. Nasi nauczyciele obecnie realizują program pomimo diametralnie innych warunków pracy, a wszystkie zajęcia odbywają się regularnie.

Dziękujemy naszemu gronu pedagogicznemu za natychmiastową reakcję i ekspresowe dostosowanie się do nowych warunków. Jesteście najlepsi. ❤️

Osobne i specjalne podziękowania kierujemy przede wszystkim w stronę słuchaczy, Dziękujemy Wam za zrozumienie sytuacji, bezzwłoczną adaptację do nowej formy edukacji i wszelki pozytywny odzew. Każde dobre słowo z Waszej strony jest dla nas siłą napędową w tym trudnym czasie. Dodatkowo wysoka frekwencja na zajęciach on-line utwierdza nas w przekonaniu, że przyjęte przez nas metody i narzędzia pracy są dobrane prawidłowo.

Podsumowując, Szkoła Muzyki Nowoczesnej to nie tylko placówka edukacyjna. Ostatnie wydarzenia pokazały, że to silna, zgrana i doskonale zorganizowana społeczność, która w trudnym czasie stawia czoła przeciwnościom. Pokonujemy je, wzajemnie się wspierając i pomagając. To dla nas największa radość.

Leave your thought