#SMNEVENTS | Koncert SMN Szkoły Muzycznej!

#SMNEVENTS | Koncert SMN Szkoły Muzycznej!

To był niesamowity koncert. ???
Zebrana przed monitorami publika wysłuchała dwudziestu aż dwóch utworów w aranżacji naszych uczniów i nauczycieli. Wśród kompozycji znalazły się „Under The Bridge” Red Hot Chili Peppers, „Meds” Placebo, „Money” Pink Floyd, „What You Don’t Do” Lianne La Havas, „Cry Me A River” Justin’a Timberlake’a czy „I Shall Be Released” Bob’a Dylan’a. ??
Jeszcze raz ogromnie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego niesamowitego wydarzenia:

??????

? Naszym gwiazdom: Hanna Fiebig, Agnieszka Gałach, Barbara Wierzgacz, Michał Kuzborski, Matylda Makowska, Mateusz Hercuń, Karolina Kulczycka, Zuzanna Jarecka, Katarzyna Borkowska, Barbara Ścibor-Rylska, Mateusz Kowalczyk, Ewelina Iwańska, Weronika Gładysz, Rafał Nawrocki, Mateusz Hercuń, Łukasz Przydział, Szczepan Skutnik, Karolina Kulczycka, Agnieszka Gałach, Karolina Kalisz.

? Naszym niesamowitym nauczycielom Szkoły Muzycznej SMN, którzy przygotowali uczniów do koncertu: Magdalena Pasierska, Pola Chobot, Vojto Monteur, Piotr Adamiak, Adam Kabaciński, Adam Milwiw-Baron, Marcin Rak, Marek Pędziwiatr, Grzegorz Turczyński, Antek Olech.

? Naszej ekipie realizującej cały koncert od strony technicznej i organizacyjnej: Eurydyka Kulak, Maciej Duszyński, Maciej Mosak, Michał Ganiebny, Maciej Skowron, Filip Niziołek, Sara Agacińska, Malwina Kulisiewicz, Marcin Szuster, Magdalena Milwiw-Baron, cała ekipa Apostrophe Creative Communities.

??????

Ale przede wszystkim: dziękujemy wszystkim widzom, którzy spędzili z nami przez te półtora godziny.
Dziś – ku – je – my! ??❤️
Poniżej znajdziesz obszerną galerię z całego koncertu. ???

Pamiętaj, że #LATOZSMN dopiero się zaczyna! ?
Już jutro pierwsza #SRODAMUZYKINOWOCZESNEJ, a wkrótce Dzień Otwarty SMN! ?

Leave your thought