SMN – realizacja koncertu #GramyDlaLenki

Wspaniałe dźwięki wypełniły przestrzeń Uniwersytetu Ekonomicznego 10 czerwca 2023 roku, podczas niezwykłego koncertu charytatywnego, który odbył się przy wsparciu Szkoła Muzyki Nowoczesnej. Jako partner tego wydarzenia, nasz zespół był odpowiedzialny za nagłośnienie i realizację, aby zapewnić niezapomniane wrażenia muzyczne wszystkim obecnym.

Zespół SMN dążył do tego, aby każdy dźwięk był doskonale słyszalny, oddając w pełni emocje artystów na scenie. Przykładaliśmy ogromną wagę do precyzji i jakości brzmienia, dbając o to, aby każdy instrument i wokal zabrzmiał wyjątkowo i klarownie. Nasza współpraca z organizatorami koncertu pozwoliła nam stworzyć niezapomnianą atmosferę, w której muzyka ożywała i poruszała serca publiczności.

Koncert charytatywny był nie tylko wyjątkowym wydarzeniem artystycznym, ale również szansą na pomoc Lenie, siedmioletniej dziewczynce cierpiącej na białaczkę. Wspólnie z innymi partnerami i organizatorami, Szkoła Muzyki Nowoczesnej pomagała zebrać fundusze, aby wesprzeć jej leczenie i zapewnić niezbędne środki do walki z tą okropną chorobą. Była to niezwykła okazja dla ludzi o różnych zainteresowaniach muzycznych, aby spotkać się, cieszyć się muzyką i jednocześnie pomóc małej dziewczynce w potrzebie.

Byliśmy niezmiernie dumni z udziału jako partnera w tym koncercie charytatywnym. Realizacja tego wydarzenia na Uniwersytecie Ekonomicznym przyniosła radość i wzruszenie zarówno publiczności, jak i zespołowi Szkoła Muzyki Nowoczesnej. Byliśmy świadkami tego, jak muzyka potrafi jednoczyć ludzi, inspirując ich do działania na rzecz wspólnego dobra.

Wesprzyj Lenkę w walce i obejrzyj niezapomniane zdjęcia z tego wyjątkowego koncertu.

#smn #SzkolaMuzykiNowoczesnej #KoncertCharytatywny #GramyDlaLenki

szkola muzyki nowoczesnej