produkcja-muzyczna-egzaminy

Produkcja Muzyczna – egzaminy zawodowe

KULMINACYJNY MOMENT NAUKI PRODUKCJI MUZYCZNEJ!

Egzaminy zawodowe w Szkole Muzyki Nowoczesnej zakończyły się, co oznacza, że ponownie w naszych oczach pojawiają się łzy wzruszenia. Kolejna grupa słuchaczy studiujących na kierunku Produkcja Muzyczna przystąpiła do egzaminów zawodowych. Ten moment stanowi kulminacyjny punkt ich nauki w SMN i ponadto umożliwia zdobycie państwowego tytułu zawodowego – Technik Realizacji Nagrań. Teraz są utytułowanymi specjalistami w realizacji nagrań.

Przez ostatnie dwa lata mieliśmy przyjemność współpracować z nimi, pomagając odkrywać nowoczesne techniki sztuki muzycznej. Wspólnie tworzyliśmy dźwięki do gier i filmów, ponadto, produkowaliśmy utwory EDM i RAP oraz zajmowaliśmy się miksowaniem i nagrywaniem. To był czas poznawania wspaniałych, młodych pasjonatów produkcji muzycznej, którzy rozwijali swoje umiejętności i odkrywali swój artystyczny głos.

Jesteśmy przekonani, że nasi utalentowani absolwenci osiągną wielkie sukcesy w świecie muzyki. Staną się ważnymi graczami w przemyśle muzycznym, wniosą świeże spojrzenie i innowacyjność dzięki zdobytym umiejętnościom w SMN. Trzymaliśmy kciuki za pomyślne zaliczenie egzaminów, a teraz będziemy wspierać ich w rozwoju kariery w branży produkcji muzycznej.

GDY OPADŁY EMOCJE…

Właśnie po zakończeniu egzaminów mieliśmy okazję zorganizować niesamowitą imprezę przed szkołą. Wybraliśmy się pod dach, na którym przygotowaliśmy nagłośnienie i światła. Wśród uczestników imprezy byli nie tylko absolwenci kierunku Produkcji Muzycznej, ale również i obecni słuchacze, nauczyciele i pracownicy szkoły. Wszyscy byli pełni energii i pasji, tworząc niesamowitą atmosferę.

Impreza była nie tylko okazją do świętowania ukończenia egzaminów, ale także do podziękowania wszystkim za ich ciężką pracę i zaangażowanie w rozwijanie sztuki muzycznej. Muzyka, która sączyła się z głośników była bardzo różnorodna, od elektronicznej muzyki tanecznej po emocjonalne ambienty. Wszyscy obecni mogli delektować się nie tylko utworami zagranicznych producentów ale również twórczością naszych słuchaczy i nauczycieli.

Ta impreza była nie tylko nagrodą i wyróżnieniem dla absolwentów. Była to również okazja do wzruszeń dla wszystkich, którzy przyczynili się do ich sukcesu. Widząc, świeżo upieczonych absolwentów kierunku Produkcja Muzyczna, zdających się lśnić zapałem i entuzjazmem, byliśmy pewni, że przyszłość muzyki jest w dobrych rękach.

Zobacz, jak świętowaliśmy z nimi ich wielki sukces w Szkole Muzyki Nowoczesnej – zaliczenie egzaminów zawodowych, który był kulminacyjnym punktem nauki i osiągnięciem tytułu zawodowego Technik Realizacji Nagrań.

#DumnyBelfer #Absolwenci #TechnikRealizacjiNagrań #smn #SzkolaMuzykiNowoczesnej #WeTeachMusicProduction #UczymyProdukcjiMuzyki