#SMNWDOMU | Free Ableton Live & Logic Pro, Voltage Modular Nucleus

595 Views0 Comments

#SMNWDOMU | Free Ableton Live & Logic Pro, Voltage Modular Nucleus

Ze względu na okoliczności ruszamy z nową serią cykli SMN, #SMNWDOMU!
W ramach tego cyklu będziemy się z Wami dzielić zarówno ciekawymi oraz darmowymi wtyczkami VST, instrumentami, bibliotekami brzmień… a to jeszcze nie wszystko!

Ponieważ sami jesteśmy producentami muzycznymi, wiemy, ile czasu zabiera poszukiwanie nowych, jeszcze bardziej wydajnych narzędzi w naszej pracy. Właśnie dlatego co tydzień będziemy dostarczać Wam nowej dawki ciekawostek, które będziesz mógł zastosować w swoim domowym studio!

Na początek mamy dla Was potężną niespodziankę. Dwa główne DAW-y których obsługi uczymy w SMN udostępniły swoje aplikacje całkowicie ZA DARMO na okres 90 dni! Co więcej, zarówno Apple Logic Pro X jak i Ableton Live umożliwiły korzystanie z wszystkich funkcji swoich DAW-ów. Warto zwrócić uwagę na możliwość zapisywania projektów w Ableton Live – do tej pory wersja Trial nie oferowała takiej możliwości. Podsumowując: musicie wykorzystać tę okazję!

 

 

 

 

 

 

 

 

To jeszcze nie wszystko! Być może marzyliście o swoim własnym systemie syntezatorów modularnych? Cherry Audio właśnie udostępniło taką możliwość, otwierając dla wszystkich zasoby ich flagowego produktu, Voltage Modular Nucleus! Znajdziesz w nim aż 22 moduły i 130 presety.  Reasumując, wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie internetowej producenta systemu modularnego, Cherry Audio!

Na koniec, mamy dla Was zadanie. Z pewnością sami korzystacie z ciekawych darmowych wtyczek, instrumentów lub bibliotek. A może słyszeliście o ciekawych promocjach na wtyczki VST w ostatnim czasie? Podzielcie się z nami tą informacją, niech skorzystają na tym wszyscy! Napisz na administracja@s-m-n.pl, w temacie wpisując “#SMNWDOMU”!

 

Leave your thought