SMN Sessions – Above Clouds

Nowa premiera!

Prezentujemy najnowsze muzyczne dzieło z cyklu SMN Sessions  – singiel „Above Clouds” autorstwa dwóch wybitnych wrocławskich artystów: Vojto Monteur’a & Łukasza Dembińskiego. Świeże brzmienie utworu to wynik połączenia przede wszystkim barw transowej gitary elektrycznej oraz hipnotyzującego brzmienia instrumentu handpan.

Lukasz Dembinski to muzyk z bogatym doświadczeniem scenicznym, znany z zamiłowania do etnicznych instrumentów a zwłaszcza afrykańskich bębnów. Vojto Monteur „Sound Alchemyst”, to wszechstronny artysta, producent, instrumentalista i kompozytor. Jego twórczość jest znana głownie na rynku japońskim. Ostatnim czasem specjalizuje się zarówno w tworzeniu ambient’ów jak i muzyki medytacyjnej. Zapraszamy na muzyczną podróż do stanów głębokiej błogości. Nagranie zrealizowane w ramach serii „SMN SESSIONS” w Studiu A Szkoły Muzyki Nowoczesnej we Wrocławiu.

Zagraj na SMN SESSIONS!

Masz premierowy utwór i szukasz miejsca o niepowtarzalnej atmosferze aby nagrać w formie video i zarejestrować audio w profesjonalnym studiu nagrań. Nie ma lepszego miejsca niż Studio A w SMN! Zadzwoń, wyślij demo, zarezerwuj termin i nadaj swojej muzyce niepowtarzalne brzmienie i wygląd. 791455499, monikabernas@szkolamuzykinowoczesnej.pl

@VojtoMonteur  https://www.youtube.com/@vojtomonteur/videos

@lukaszdembinski  https://www.youtube.com/@lukaszdembinski/videos

smn-sessions

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w procesie rekrutacji do Szkoły Policealnej SMN na kierunek Produkcja Muzyczna! To doskonała okazja dla pasjonatów muzyki, którzy pragną zarówno poszerzyć swoje umiejętności jak i zdobyć wiedzę z zakresu produkcji muzycznej.

Rekrutacja trwa, a miejsca są ograniczone, dlatego warto się pospieszyć. Zajęcia rozpoczynają się już w lutym 2024 roku, co oznacza, że niebawem będziesz mógł/a wkroczyć w fascynujący świat produkcji dźwięku, kompozycji i miksowania.

SMN Szkoła Policealna to miejsce, gdzie specjaliści branżowi dzielą się swoim doświadczeniem, a nowoczesne studia nagrań oraz sprzęt pozwolą Ci praktycznie rozwijać umiejętności. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z produkcją muzyczną, czy też chcesz doskonalić już posiadane umiejętności, nasza szkoła oferuje kompleksowe wsparcie i inspirujące środowisko.

Jeśli marzysz o karierze w branży muzycznej, nie czekaj dłużej! Sprawdź szczegóły rekrutacji na naszej stronie internetowej i dołącz do społeczności SMN Szkoły Policealnej. Rozpocznij swoją muzyczną podróż już teraz!