Bezpłatne warsztaty na Dniach Otwartych Szkoły Muzyki Nowoczesnej

956 Views0 Comments

Bezpłatne warsztaty na Dniach Otwartych Szkoły Muzyki Nowoczesnej

Dni Otwarte Szkoły Muzyki Nowoczesnej przyciągnęły wielu pasjonatów muzyki! Tym razem odbyło się aż 11 bezpłatnych wykładów i warsztatów! Wydarzenie zgromadziło zarówno początkujących twórców, jak i doświadczonych muzyków. Uczestnicy mieli okazję zdobywać nową wiedzę i rozwijać swoje umiejętności pod okiem ekspertów z branży.

Inspirujące wykłady i praktyczne warsztaty

Podczas Dni Otwartych SMN uczestnicy mogli wysłuchać wielu darmowych wykładów. Każdy mógł wziąć udział w praktycznych zajęciach prowadzonych przez uznanych specjalistów. Mikołaj Ferenc przedstawił tajniki budowy utworów muzycznych, natomiast Maciej Nestor z V Records skupił się na skutecznych kanałach dystrybucji i promocji własnej twórczości.

Dla fanów muzyki elektronicznej niezwykle atrakcyjne okazały się warsztaty Adama Milwiw-Barona, podczas których uczestnicy wspólnie produkowali muzykę techno. Entuzjaści ambientu mieli okazję nagrywać gitarowe brzmienia pod okiem Vojto Monteura. Natomiast osoby zainteresowane dźwiękiem w animacjach mogły udźwiękawiać produkcje wraz z Pawłem Pietruszewskim.

Vojto Monteur podczas warsztatów

Nauka gry i technologiczne nowinki

Grzegorz Turczyński, znany z The Sunny Side Band, prowadził zajęcia z gry na ukulele i wprowadzał uczestników w świat improwizacji muzycznej. Spotkanie z nim było wyjątkową okazją do wspólnego grania i zdobywania praktycznej wiedzy.

Wśród warsztatów gościnnych szczególną popularnością cieszyły się zajęcia Dariusza „Vu” Chynka z WaxEaters, który opowiadał o legendarnej beatmaszynie AKAI MPC 60. Kamil Suski z Konsbud Audio zaprezentował nowoczesne metody monitorowania dźwięku, a Mikołaj Dygasiewicz z Audiostacja.pl wprowadzał uczestników w świat syntezatorów Mooga.

Dariusz „Vu” Chynek, WaxEaters

Ogromne zainteresowanie wydarzeniem

Studia muzyczne przez cały czas trwania Dni Otwartych Szkoły Muzyki Nowoczesnej były wypełnione uczestnikami. I to nawet, kiedy odbywały się trzy warsztaty jednocześnie! Ogromne zainteresowanie wydarzeniem pokazało, jak duże jest zapotrzebowanie na edukację muzyczną i rozwój artystyczny w Polsce.

Podsumowanie

Podsumowując, Dni Otwarte Szkoły Muzyki Nowoczesnej to doskonała okazja do poszerzania wiedzy, rozwijania umiejętności oraz poznawania nowych ludzi z branży muzycznej. Co więcej, jeśli interesuje Cię muzyka, warto śledzić kolejne wydarzenia Szkoły Muzyki Nowoczesnej! Nie przegap kolejnych warsztatów i inspirujących spotkań!

Leave your thought