Darmowe zajęcia wokalne dla dzieci i dorosłych! To kolejna nasza propozycja po…

[ad_1]
Darmowe zajęcia wokalne dla dzieci i dorosłych! 👧 🧒
To kolejna nasza propozycja podczas Dni Otwartych SMN.👨‍👩‍👧‍👦

Zajęcia poprowadzi Michał „Maliq” Malicki!

Michał „Maliq” Malicki – wokalista, twórca tekstów, muzyki i trener wokalny. Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach oraz wielu workshop’ów w Nowym Jorku, gdzie grywał koncerty z instrumentalistami z całego świata. Ma na koncie współpracę studyjną i sceniczną z mnóstwem wybitnych polskich i zagranicznych muzyków miedzy innymi na Coke Live Music Festival czy KFPP w Opolu jako frontman wokalista. Czas spędzony na zajęciach z Malikiem uwolni w Was energię, pasję i „flow” oparte na technicznych i mentalnych podstawach sztuki wokalnej, pomoże osiągnąć radość, jakość a wtedy i wolność interpretacji podczas występów na scenie.

Michał poprowadzi warsztat „Vocal City – zajęcia chóralne” w Live Roomie, 2.07 o godzinie 10:00. Zajęcia wokalne (indywidualne) odbędą się w Pracowni Muzycznej 3 w godzinach 11:00-13:00. Zapisy na zajęcia indywidualne ruszą wkrótce!

➡️ https://www.facebook.com/events/390637343110544

[ad_2]