Czas ujawnić line-up Dni Otwartych SMN 2022! Na początek mamy super wiadomość d…

[ad_1]

Czas ujawnić line-up Dni Otwartych SMN 2022!😎

Na początek mamy super wiadomość dla wszystkich rodziców! 👨‍👩‍👧‍👦
Po kilku latach działalności, SMN Szkoła Muzyczna otwiera się na dzieci w wieku szkolnym. Sekcja dziecięca przyjmuje dzieci już od 6 roku życia!👧 🧒

Wpadnij ze swoją pociechą na darmowe zajęcia grupowe z Umuzykalniania z Żanetą Kicińską ! 😍

Żaneta Kicińska, magister kierunku Kompozycja i teoria muzyki, specjalność: teoria muzyki. Autorka publikacji nt. jazzu w kulturze polskiej, czynna uczestniczka konferencji naukowych i wykładów (Wykład “The selected fragments of jazz history; Hanoi University of Culture”, Vietnam w 2018). Korespondent regionalny w piśmie branżowym Presto.

“Zajęcia umuzykalniające. Zabawy muzyczne.” z Żanetą odbędą się w Live Roomie, 2.07.2020 o godzinie 11:00.

PS Dla dorosłych też będzie sporo atrakcji. 😉

➡️ Dołącz do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/390637343110544