SZKOŁA POLICEALNA

Szkoła Muzyki Nowoczesnej to synteza trzech wymiarów tworzenia współczesnej muzyki: wykonywania jej, produkowania i realizowania na żywo. To placówka stworzona w oparciu o kilkanaście lat doświadczenia w nauczaniu muzyki, a zwłaszcza muzyki nowoczesnej.
Kadrę szkoły tworzą wybitni, doceniani na całym świecie artyści, muzycy, realizatorzy dźwięku, producenci muzyczni z rodzimej sceny.
SMN to miejsce, w którym nie zabraknie Ci niczego, aby rozwijać się i realizować swoją pasję, gdyż jest to najlepiej wyposażona muzyczna placówka edukacyjna w Polsce. Stworzyliśmy optymalne warunki rozwoju i przygotowaliśmy dla Ciebie studia nagrań, pracownie muzyczne i stanowiska komputerowe wyposażone w topowy sprzęt oraz oprogramowanie. Poza godzinami zajęć będziesz miał do nich dostęp zupełnie za darmo, aby tworzyć swoją muzykę i doskonalić umiejętności.

STWORZYLIŚMY MIEJSCE, W JAKIM SAMI CHCIELIŚMY SIĘ UCZYĆ.

Naszym celem jest przekazać Ci najwartościowszą wiedzę z zakresu produkcji muzycznej, realizacji nagrań, miksu i masteringu, technik scenicznych, realizacji nagłośnień, jak również nauczyć współczesnych technik śpiewu oraz gry na nowoczesnych instrumentach muzycznych. W SMN jesteśmy takimi samymi pasjonatami muzycznymi, jak Ty. Jedyna różnica między nami to fakt, że kroczymy ścieżką muzycznego rozwoju o kilkanaście lat dłużej. Dzięki temu zdobyliśmy doświadczenie w studiach nagrań i na scenach całego świata, którym chcemy się z Tobą podzielić.

Jako że jesteśmy aktywnymi muzykami i realizatorami, wiemy, czego sami potrzebowaliśmy na początku naszych dróg rozwoju.
Wiemy jak i czego uczyć, dlatego w autorski sposób chcemy kształcić muzyków, wokalistów, producentów muzycznych i realizatorów dźwięku.
Całość szeroko rozumianej edukacji muzycznej podzieliliśmy na trzy odrębne, ale jakże uzupełniające się kierunki.