SMN_WROsound

SMN @ WROsound ’23

SZKOŁA MUZYKI NOWOCZESNEJ @ WROsound ’23

SMN (Szkoła Muzyki Nowoczesnej) z radością ogłasza swój udział w festiwalu WROsound, który odbędzie się we Wrocławiu w dniach 14-15 lipca. Ten wyjątkowy muzyczny event, łączy elektroniczną i nowoczesną muzykę z klasykami. Ze względu na to cieszy się renomą jednego z najbardziej fascynujących wydarzeń muzycznych w Polsce. Przenosząc centrum Wrocławia na plac przy ulicy Mazowieckiej, tegoroczny WROsound staje się prawdziwym must-see dla miłośników muzyki z całego kraju.

Szkoła Muzyki Nowoczesnej zaprasza serdecznie uczestników festiwalu na inspirujące warsztaty. Będzie to doskonała okazja dla wszystkich, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności muzyczne, poznać tajniki produkcji muzycznej oraz sztuki DJ’ingu. To wyjątkowa szansa, aby zobaczyć, jak SMN prowadzi swoje warsztaty i jakie metody stosuje w edukacji muzycznej.

SMN @ WroSound '23

fot. Maziarz

WARSZTATY SMN

Jednym z głównych wydarzeń będzie warsztat na temat produkcji muzycznej, który poprowadzi nauczyciel SMN i gwiazda polskiego techno Kuba Sojka. Sojka to ceniony producent i live performer, który zdobył uznanie zarówno na polskiej, jak i międzynarodowej scenie muzycznej. Jego unikalne umiejętności w zakresie tworzenia elektronicznej muzyki będą nieocenioną inspiracją dla uczestników warsztatu. Podczas tej sesji dowiedzą się, jak reprodukować muzykę i jak ważnym elementem jest tego rodzaju trening w rozwoju producenta muzycznego.

Kolejnym interesującym wydarzeniem na festiwalu będzie warsztat z DJ’ingu prowadzony przez absolwenta SMN i utalentowanego artystę Filipa Niziołka. Ponieważ Filip to doświadczony DJ, podzieli się swoją wiedzą i technikami związanymi z miksem oraz tworzeniem niesamowitych setów. Oczywiście granych z winylowych płyt. Uczestnicy warsztatu będą mieli okazję poznać podstawy DJ’ingu oraz odkryć różne aspekty pracy za konsolą DJ-a. To znakomita okazja dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z DJ’ingiem lub rozwijać już posiadane umiejętności.

JAM SESSION

Wisienką na torcie będzie strefa Jam Session, gdzie wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w improwizacji prowadzonej przez nauczycieli Szkoły Muzyki Nowoczesnej. Uczestnicy, pod okiem Kuby i Filipa, będą mieli możliwość zarówno zaprezentowania swoich umiejętności w LiveActingu jak i eksperymentowania z syntezatorami. Jest to być może jedyna możliwość stanąć obok Kuby Sojki na jednej scenie i wziąć udział w prawdziwej elektronicznej improwizacji.

SMN_WROsoundPodsumowując Warsztaty SMN Szkoły Muzyki Nowoczesnej na festiwalu WROsound ’23 to inspirujące i pełne energii źródło edukacji muzycznej. Niezależnie od poziomu doświadczenia, wszyscy uczestnicy znajdą tam miejsce dla siebie. Sesje warsztatowe będą uzupełniane przez koncerty głównych artystów festiwalu, co tylko dodaje im uroku.

Nie przegap tej doskonałej okazji, aby rozwijać swoje umiejętności produkcji muzycznej, zdobywać wiedzę od uznanych artystów i spotykać się z innymi pasjonatami muzyki elektronicznej. Festiwal WroSound to nie tylko atrakcyjne wydarzenie muzyczne, ale również unikalna platforma edukacyjna, gdzie pasja i kreatywność mogą się spotkać i wzajemnie napędzać. Dołącz do społeczności Szkoły Muzyki Nowoczesnej na placu przy ulicy Mazowieckiej i pozwól dźwiękom poprowadzić Cię w fascynującą muzyczną podróż.

Więcej szczegółów na naszym Facebook.