album-SMN

Album SMN Records – premiera!

Premiera albumu SMN!

🎧🔥🔊➡️➡️➡️bit.ly/tylkochill⬅️⬅️⬅️🔊🔥🎧

🚨 Już 20 grudnia o godzinie 18:00 będzie miała miejsce długo wyczekiwana premiera singla „TYLKO CZILL”! Singiel promuje najnowszy album SMN stworzony zarówno przez słuchaczy jak i nauczycieli kierunku Produkcja Muzyczna  🩷🩵🧡💜💚

album-SMN

Album SMN, którego premiera zaplanowana jest na najbliższe tygodnie, jest efektem wspólnych prac słuchaczy SMN i nauczycieli podczas zajęć z Produkcji Muzycznej. Vojto Monteur (Sound Alchemist), Kuba Sojka, Adam Milwiw-Baron (Buwebał), Marek Pędziwiatr (Latarnik) i Dominik Samborski wnieśli do projektu zarówno swoje doświadczenie jak i wiedzę pomagając młodym producentom stworzyć kompletny album.

Singiel TYKLKO CHILL

W świecie nowoczesnej edukacji muzycznej, SMN zawsze była zarówno prekursorem innowacji jak i stawiała na świeże dźwięki. Najnowszy singiel “Tylko Czill”, który jest jednocześnie zapowiedzią nowego albumu SMN, idealnie to ukazuje. Jest doskonałym przykładem na to, jak SMN Szkoła Muzyki Nowoczesnej – Szkoła Policealna łączy potencjał utalentowanych słuchaczy z doświadczeniem nauczycieli.
🫶🥰

Singiel “Tylko Czill” stanowi jedynie wstęp do fascynującej podróży dźwiękowej, jaką zapowiada nadchodzący album SMN. Kawałek ten emanuje zarówno kojącym brzmieniem jak i zaskakującą aranżacją. Wszytko to sprawia, że będzie smakowitym kąskiem dla fanów muzyki elektronicznej.🐲🙌

Album SMN powstał podczas zajęć

SMN Szkoła Muzyki Nowoczesnej to placówka, która nie tylko przekazuje wiedzę, ale przede wszystkim inspiruje do twórczego wyrażania siebie poprzez dźwięk. Kierunek “Produkcja Muzyczna” to miejsce, gdzie pasja spotyka się z doświadczeniem, a słuchacze mają okazję pracować pod okiem doświadczonych artystów. Efektem zdobywania praktycznych i unikalnych umiejętności, jest najnowszy album SMN Records.

Zaskakujące połączenia gatunków muzycznych, niekonwencjonalne brzmienia, młodzi artyści i doświadczeni producenci w jednym miejscu! Te elementy sprawiają, że koncepcja albumu SMN Records jest zarówno unikatowa jak i ciekawa! Nowy album SMN Records z pewnością będzie jednym z najbardziej oczekiwanych w SMN momentów kończącego się roku.🎻🎸🪘🪕🪈🎤

📅 20/12/2023
⏰ 18:00