Studio A

to serce naszej szkoły. Miejsce stworzone do rejestracji najbardziej wymagających sesji. W jego skład wchodzą aż trzy pomieszczenia: control room, iso booth oraz największy live room w okolicy – ponad 90m2!
Bez problemu zrealizujesz tutaj nagrania orkiestry, chóru oraz rockowych bandów na setkę. Specjalnie przygotowany iso booth pozwoli także na nagrania lektorskie.

Preampy z najwyższej półki umożliwiają wydobycie z Twoich nagrań światowej klasy brzmienie, a unikatowa architektura tworzy niepowtarzalną, twórczą atmosferę.

Studio A to dwa pomieszczenia do nagrywania: przestronny 90m2 liveroom o wysokości 5,5m, 12m2 całkowicie wytłumiony drum booth oraz klimatyczny control room o powierzchni 20m2.
Pełnię komfortu zapewnia bezlatencyjna komunikacja wideo pomiędzy pomieszczeniami i możliwość nagrywania na 36 kanałów jednocześnie.

Zestaw do wielośladowej rejestracji to: 8 kanałów z Universal Audio Apollo Unisone Preamp, 8 kanałów  x SSL X Logic Alpha VHD Pre, 16 kanałów z dwóch przedwzmacniaczy Focusrite ISA 828, 4 kanały z SPL GoldMike Mark 2.

Studio A wyposażone jest w system odsłuchowy 2.1, składający się z trójdrożnych monitorów  odsłuchowych Eve Audio SC307, i subwoofera Eve Audio TS112
Konwertery: 2x Universal Audio Apollo