#SMNEVENTS | Środa Muzyki Nowoczesnej. Vojto Monteur. „Samplowanie własnych partii instrumentalnych.”

317 Views0 Comments

#SMNEVENTS | Środa Muzyki Nowoczesnej.
Vojto Monteur. „Jak przełożyć uczucia na dźwięk i brzmienie? Samplowanie własnych partii instrumentalnych. ”

Druga #ŚRODAMUZYKINOWOCZESNEJ za nami! ❤️

Vojto Monteur zabrał Was w podróż po oceanie gitarowych brzmień! Właśnie dlatego użył całej palety efektów. Co więcej, za pomocą programu Ableton Live dokonał zapętleń rozmaitych próbek dźwięków wydobytych z gitary. Następnie połączył je według uznania i potrzeby chwili. ???

Co dalej? Wnioskując, już za tydzień czeka nas trzecia odsłona z cyklu #ŚRODAMUZYKINOWOCZESNEJ. Tym razem warsztat poprowadzi nasz nauczyciel przedmiotu Realizacja Nagrań – Udźwiękowienie, Paweł Pietruszewski! ?

Na koniec mamy dla spóźnialskich cały wykład Vojto Monteur’a!
Zapraszamy na emisję! ?


Leave your thought