Blog

SMN Graduation Party. Fotorelacja!

324 Views0 Comments

Ale się działo! Sobotni wieczór w klubie “Łącznik” przeszedł do historii. Zobaczmy, co się działo na SMN Graduation Party!

Punktualnie o godzinie 19:00, z głośników zaczęła się sączyć muzyka. Dj Lab-Tested oficjalnie rozpoczął imprezę absolwentów spokojnym house’m. Następnie, eklektyczne, elektroniczne dźwięki zaserwował nam duet AlexWithFilip (AWF). Kolejno, na scenie mogliśmy zobaczyć popis newschoolowego rapu w wykonaniu Fotona, sentymentalny DJ-ski set Dj Dreamera, oraz jednoosobowy, hiphopowy popis wujoteS’a. Każdy z występujących włożył mnóstwo serca w swoją pracę, a przybyła publika odwdzięczała się oklaskami i hałasem. Ale prawdziwy gwóźdź programu miał dopiero nadejść.

Chwilę po godzinie 22:00 rozpoczął się jam session. Na scenie pojawił się zespół, którego członkowie co jakiś czas zmieniali się, wnosząc na scenę kolejne instrumenty. Scenę w pewnym momencie niemal zawładnęła ekipa SMN, co cieszyło nas najbardziej. Mogliśmy zobaczyć w akcji m.in.: Adama Milwiw-Barona (trąbka), Grzegorza Turczyńskiego (puzon), Tomka Środę (gitara), Dominika Samborskiego (gitara basowa), Filipa Niziołka (perkusja). Ale to nie wszystko! Nasi słuchacze i absolwenci nie próżnowali. Zobaczyliśmy więc na scenie m.in. Artura Pojaska, Tolę Janowską, Adama Bartczaka, Dawida Krobina, Ildara Shamseiev’a, Jarka Kopaczewskiego, Teodora Lulisa, Dawida Waczyka, oraz ponownie Wojtka Kaczmarka. Wszystko odbywało się pod czujnym okiem i uchem Dawida Lewandowskiego, realizatora klubu “Łącznik”. I co ważne, również naszego absolwenta. 🙂

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim przybyłym słuchaczom, absolwentom, nauczycielom i sympatykom Szkoły Muzyki Nowoczesnej. Świetnie było się z Wami zobaczyć poza szkołą, porozmawiać i wspólnie pojammować. Mamy nadzieję, że ponownie zobaczymy się już wkrótce! 🙂

Dziękujemy również klubowi “Łącznik” za umożliwienie zorganizowania tego pięknego wydarzenia. Emocje sobotniej imprezy zostaną z nami jeszcze na długo!