Elektroniczny Formularz Zgłoszeniowy

do Szkoły Muzyki Nowoczesnej Szkoły Muzycznej

kierunek nauki (wybierz z listy kierunek, na który chcesz aplikować)

dane pełnoletniego kandydata

data urodzenia

seria i numer dowodu osobistego

obywatelstwo

dane kontaktowe

dane zameldowania

status miejscowości
    województwo
    Czy adres powyżej jest również adresem zamieszkania ?

adres zamieszkania (wypełnić w przypadku gdy adres zamieszkania jest inny niż adres zameldowania)

status miejscowości
    województwo

na przesyłanie przez Szkołę Muzyki Nowoczesnej oraz podmioty przetwarzające np. firmy księgowe, prawnicze, informatyczne, likwidacyjne itp. wszelkiej korespondencji, a w szczególności: korespondencji przedsądowej, sądowej, pism procesowych, wezwań do zapłaty i nakazów zapłaty na podane adresy również poczty elektronicznej.
    Hasłem ustalonym do zabezpieczania plików jest mój numer PESEL.
    W przypadku zaistnienia przeszkód technicznych lub formalnych uniemożliwiających przesyłanie korespondencji drogą elektroniczną zobowiązuję się przyjmować korespondencję w formie papierowej. Jednocześnie, oświadczam, że korespondencję przesłaną na adres poczty elektronicznej uważam za odebraną, a w razie zmiany adresu e-mail zobowiązuję się do pisemnego powiadomienia Szkoły Muzyki Nowoczesnej o nowym adresie.

--> RODO