Dni Otwarte Online Szkoły Muzyki Nowoczesnej

Dni Otwarte Online Szkoły Muzyki Nowoczesnej!

W najbliższy weekend (21/22/23.01) chcemy Was zaprosić na Dni Otwarte kierunku “Produkcja Muzyczna” w SMN Szkole Policealnej. Sprawdź, jak wyglądają zajęcia Szkoły Muzyki Nowoczesnej, nie wychodząc z domu!

Podczas najbliższego zjazdu odbędzie się transmisja online z kilku naszych zajęć. Same zajęcia będą się odbywać stacjonarnie. Co więcej, poprowadzą je wybitni producenci muzyczni, muzycy i dydaktycy. Sprawdź, kto będzie na Ciebie czekać!

Adam Milwiw-Baron. Producent muzyczny, multiinstrumentalista, kompozytor muzyki filmowej i teatralnej, trębacz, dydaktyk, wykładowca. Wziął udział w nagraniach ponad 40 albumów, skomponował muzykę 7 spektakli teatralnych i 3 filmów. Zagrał około 1000 koncertów na całym świecie. Twórca i Dyrektor internetu Szkoły Muzyki Nowoczesnej.

Adam poprowadzi otwarte zajęcia z przedmiotu „Reprodukcja Utworów Muzycznych”.

Grzegorz Turczyński. Puzonista, muzyk, multiinstrumentalista. Członek zespołu The Lions, współzałożyciel The Sunny Side. Debiutował w zespołach Big Band Gorzów, Funky Pesos, Easy Bond All Stare. Występował w zespołach Swinging Europe Live, Zbigniew Namysłowski Big Band, Jose Torres & Filharmonia Wrocławska. Współpracował z Grzegorzem Nagórskim, Piotrem Wojtasikiem, Zbigniewem Namysłowskim, Tomaszem Stańko, Wojciechem Waglewskim, O.S.T.R., Ray Cebalo, Ruben Caban, Dante Luciani, Joss Stone.

Grzegorz poprowadzi otwarte zajęcia z przedmiotu „Kształcenie Słuchu”.

Wojtek Błachowiak. Producent muzyczny, DJ oraz turntablista. Absolwent Reżyserii Dźwięku na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Wicemistrz Świata IDA 2011, Współtworzy projekty Beats in Motion, Dj Czarny/Tas, Palmy, Pande-mic (z raperem Mrokasem) oraz No Sugar.

Wojtek poprowadzi otwarte zajęcia z przedmiotu „Miks i mastering”.

Podsumowując: czekają na Was trzy dni darmowych zajęć. Często pytacie nas telefonicznie i mailowo o możliwość wzięcia udziału w “promocyjnej lekcji” czy “lekcji próbnej”. Teraz jest to możliwe, w dodatku nie wychodząc z domu! I pamiętaj – rekrutacja na semestr lutowy cały czas trwa. 😎

Do zobaczenia. 🙂