ableton

Ableton Artist Challenge vol.2

[cherry_row class=”container”]

[cherry_row_inner class=”row-main” type=”fixed-width” class=”containinner” style=”light”]

Ableton Artist Challenge vol.2

Wygraj licencje Ableton Live 10 Suite DIGI wersja NFR!

konkursu

Zapraszamy na drugą edycję konkursu dla producentów, beatmakerów, muzyków instrumentalistów, wokalistów, beatboxerów, raperów i wszystkich pasjonatów tworzenia muzyki.
Jeżeli kochasz muzykę, żyjesz nią i ją tworzysz lub po prostu kręci Cię piękno płynące z dźwięków to nie czekaj i weź udział w naszym konkursie o Licencje Ableton Live 10!

Wygraj licencje Ableton Live 10 Suite DIGI wersja NFR!

[cherry_row_inner type=”fixed-width” class=”containinner” style=”light”]
[cherry_col_inner class=”text1″ size_xs=”12″ size_sm=”8″ size_md=”4″ size_lg=”4″]
miejsce:
Szkoła Muzyki Nowoczesnej
czas:
17-18.08.2019 r.

szczegóły:
fb.com/szkolamuzykinowoczesnej
[/cherry_row_inner]

[cherry_row_inner type=”fixed-width” class=”containinner2″ style=”light”]
[cherry_col_inner class=”text1″ size_xs=”12″ size_sm=”12″ size_md=”12″ size_lg=”12″]
Etap 1:
Wyślij nam plik wideo (może być z telefonu) o maksymalnej długości 3 minuty za pomocą serwisu WeTransfer Free na adres konkursableton@s-m-n.pl do 10.08.19 w którym pokażesz, jak tworzysz muzykę. Ma być na żywo – one shot. Może być telefonem. Możesz śpiewać, robić bity, grać na puzonie… Wszystkie dźwięki dozwolone! Po obejrzeniu wszystkich nadesłanych filmów wybierzemy 8 najciekawszych osób, które zaprosimy do etapu 2.
Uwaga!
Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest dołączenie do niego skanu lub zdjęcia wypełnionego i podpisanego formularza opisującego profil artystyczny uczestnika dostępnego do ściągnięcia pod adresem: www.szkolamuzykinowoczesnej.pl/form2019.pdf

Etap 2:
Podczas Dni Otwartych Szkoły Muzyki Nowoczesnej 17-18.08.2019 z 8 zakwalifikowanych osób stworzymy 4 zespoły.
Każdy zespół będzie miał dwa dni na stworzenie utworu muzycznego. Do dyspozycji cztery studia produkcji muzycznej z całym potrzebnym sprzętem i oczywiście Abletonem Live 10.
Drużyna, która stworzy najlepszy utwór zgarnie dwie licencje Ableton Live 10 Suite DIGI wersja NFR ufundowane przez Ableton Polska.
Razem z djshop.pl oraz Ableton Polska – Nutron przygotowaliśmy także mega atrakcyjne nagrody dla pozostałych.

Regulamin konkursu jest dostępny pod adresem:

[/cherry_row_inner]
[/cherry_row]