paweł konikiewicz

Absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu im. Karola Lipińskiego na Wydziale Instrumentalnym w klasie fortepianu oraz magister inżynier Politechniki Wrocławskiej. Od 15 lat zajmuje się czynnie produkcją, kompozycją, aranżacją muzyczną. Od 10 lat producent i realizator w studiu nagrań "Piwnica Pod Baronami" we Wrocławiu. Od 2013 wykładowca w "Szkole Produkcji Muzycznej" (kursmuzyki.pl) we Wrocławiu.
Odpowiedzialny za:
produkcję, realizację nagrań i autorstwo muzyki do albumów:
- “Funky bomb” Sir Fink Funk,
- “Sad Songs” Rain o’clock,
- “Songs for everyone” Slow,
- “Dao” The Whiff,
- “Jagizm" Jahga,
- "Thruth" Marlene Johnson and The Riddimzz;
współprodukcję muzyki do albumów:
- “Verke” Miloopa;
- "Optica" Miloopa,
- "EP0.1" Fat Burning Step;
muzykę w spektaklu "Gwiazda" dla Wrocławskiego Teatru Współczesnego;
produkcję i kompozycję wielu spotów reklamowych;
Ponadto członek zespołów: Miloopa, Fat Burning Step, Marlene Johnson - stale koncertujących na scenach całej Europy;
Jahga, Night Out, Zebra, The Riddimzz, The Whiff.
W przeszłości związany z zespołami: Stage of Unity, NDK, Mesajah, Jah Meek, Lion Vibrations.
Ponadto autor wielu kursów, szkoleń, wykładów i prezentacji dotyczących produkcji muzycznej, wykonawstwa muzycznego, a także współczesnych technik realizacji dźwięku.